» » Договір про співпрацю з громадською організацією «ПАРТНЕРСТВО»

Договір про співпрацю з громадською організацією «ПАРТНЕРСТВО»

Дата: 17-11-2014, 17:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Тернопільський національний економічний університет та Тернопільська обласна громадська організація «ПАРТНЕРСТВО» підписали Договір про співпрацю. «ПАРТНЕРСТВО» разом з Університетом реалізували понад десять міжнародних, наукових, просвітницьких та суспільних проектів. Члени громадської організації «ПАРТНЕРСТВО» – молоді креативні люди, які здійснюють волонтерську діяльність, беруть участь у наукових заходах та позитивно зарекомендували себе у міжнародних молодіжних проектах.

Метою діяльності громадської організації є сприяння становленню та розвитку демократичних ініціатив молоді та юнацтва, активізації суспільства, лідерських якостей та соціальної активності молодого покоління, а також  захист соціальних, економічних, національно-культурних  інтересів.

Саме такими особистостями прагне бачити своїх вихованців Тернопільський національний економічний університет. Отже, маємо надію, що співпраця буде ефективною й відкриє нові перспективи і можливості для самовдосконалення студентів.