» » Відбулася зустріч студентів із письменницею Іриною Мацко

Відбулася зустріч студентів із письменницею Іриною Мацко

Дата: 13-11-2014, 12:56 | Автор: Відділ гуманітарної освіти і виховання

«Філософія жіночності» –  саме під такою назвою пройшла зустріч студенток ЮФ, ФКІТ та ННІМЕВ  із письменницею Іриною Мацко 12 листопада в університетській світлиці. У затишній, дружній атмосфері пані Ірина зачитувала присутнім ліричні новели із нової збірки «Шпинат для мізків». Без сумніву, кожна історія знайшла відгук у серцях слухачок, і про це свідчила чимала кількість запитань.

«Мені дуже сподобалась ця зустріч, – ділиться враженнями Марія Козак (ФКІТ).  – Відчутно, що пані Ірина є багатогранною особистістю, яка постійно розвивається. Такі люди захоплюють».

«Мене вразило, як влучно авторка зуміла описати у своїх новелах звичайні, буденні ситуації, що трапляються у житті кожного. У деяких сюжетах впізнавала себе, це було доволі зворушливо. Сподіваюсь, це не остання наша зустріч із письменницею», – Людмила Олійник (ФКІТ).