» » У ТНЕУ перебуватиме делегація з Вищої Школи інформатики та економіки Товариства «Знання»

Дата: 12-11-2014, 11:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З 13 по 14 листопада 2014 року в Тернопільському національному економічному університеті перебуватиме делегація з Вищої Школи інформатики та економіки Товариства «Знання» (м. Ольштин, Республіка Польща).

У рамках робочого візиту до ТНЕУ завітають професор Збігнєв Лауданский, доктор  Станіслав Шмітка, доктор Анна Міхальчик, спеціаліст з міжнародних зв’язків Магдалена Ярошевська, завідувач кафедри менеджменту Стефан Мігус та Мірослав Ковальскі. Професорсько-викладацький колектив та студентство вищого навчального закладу матимуть змогу поспілкуватися та обмінятися досвідом з гостями із Вищої Школи інформатики та економіки.

Сподіваємося, що співпраця між навчальними закладами країн-партнерів буде результативною.