» » Ректор ТНЕУ відвідав Центр інформаційних технологій

Ректор ТНЕУ відвідав Центр інформаційних технологій

Дата: 11-11-2014, 16:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Успішність та визнання Тернопільського національного економічного університету залежить від роботи працівників кожного підрозділу. Лише спільна злагоджена праця забезпечить надання якісних освітніх послуг.

З цією   метою   ректор   університету,   доктор економічних   наук, професор             А.І. Крисоватий зустрівся із директором Центру інформаційних технологій Романцем Ігорем Євгеновичем. Центр відповідає за впровадження сучасних програмних продуктів, комп’ютерних інформаційних технологій у навчальний процесі та в адміністративну діяльність ТНЕУ.

Андрій Ігорович поспілкувавшись із працівниками підрозділу щодо оновлення технічного оснащення та його відповідності сучасним вимогам, вислухав побажання працівників. Також ректор ознайомився з умовами праці та облаштуванням приміщень, обговорив із Ігорем Євгеновичем нові напрямки роботи Центру інформаційних технологій.