» » Студенти групи ДІД-31 побували у м. Бережани

Студенти групи ДІД-31 побували у м. Бережани

Дата: 11-11-2014, 14:19 | Автор: Філімонова Аліна, студентка групи ДІД–31

Згідно запланованих заходів  програми  «Вступ до спеціальності» студенти 3 курсу спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» разом із кандидатом історичних наук, доцентом Надією Іванівною Білик відвідали Обласний музей Богдана Лепкого та замок у м. Бережани.

Для практичного ознайомлення студентів із особливостями функціонування музейної установи зберігач фондів Надія Петрівна Дирда окреслила правила формування номенклатур та документного оформлення експонатів. Фахівці музею із задоволенням відповіли на всі запитання, які цікавили студентів.

Старший науковий співробітник музею Наталія Леонідівна Стрілець розповіла про життєвий і творчий шлях відомого українського письменника Богдана Сильвестровича Лепкого (1872–1941), про збережені документи з особового архіву діяча, раритетні прижиттєві видання його творів, десятки малярських робіт митця.

На завершення екскурсії студентів чекало знайомство з пам’яткою архітектури XVI ст. – замком Синявських. Ця дивовижна історична споруда вразила всіх своєю могутністю, і, водночас, витонченою архітектурою італійського «палаццо».

Мандрівка до Бережан була дуже цікавою і корисною для молоді.