» » Відбулася першість ТНЕУ з міні-футболу

Відбулася першість ТНЕУ з міні-футболу

Дата: 7-11-2014, 16:33 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

П'ятого листопада 2014 року профспілковим комітетом працівників ТНЕУ було організував першість з футзалу серед професорсько-викладацького та адміністративно-допоміжного персоналу в залік загально університетської спартакіади.

У змаганнях взяли участь 7 збірних команд факультетів та інститутів: ЮФ, ФФ, ФКІТ, ФЕУ, ФАЕМ, ННІІОТ, команда служби охорони ТНЕУ.

За результатами проведених змагань 1-е місце виборола команда юридичного факультету (Гуменюк О., Цимбалістий Т., Олійничук Р., Литвиненко В., Банах С., Щербяк Ю., Бзовський О., Гукалюк В.); 2-е місце зайняла команда факультету економіки та управління ( Островерхов В., Верцімага А., Коцур А., Крисоватий І., Кузьменюк Б., Микитюк П., Сенів Б., Шушпанов П.); 3-е місцевиборолакомандафакультету фінансів
(Крисоватий А.І., Кізима А.Я., Луцик А.І., Герчаківський С.Д., Маршалок Т.Я., Угрин В.В., Гах Р.В., Бречко О.В., Бондаренко Є.П., Шевчук А.М., Русін В.М.).

4-е місце у фінальних змаганнях здобула команда ФКІТ (Адамів О.П., Мельник А.М., Майстренко С.А., Заєць А.Т., Папа О.А., Шпінталь М.Я., Якименко І.З., Микитюк В.П.).

Кращим воротарем турніру став Папа Олександр Андрійович,  завідувач навчальних лабораторій ФКІТ.

Кращим гравцем турніру визнано Щербяка Юрія Адамовича,професора кафедри ДІДУ юридичного факультету.

Оргкомітет змагань дякує вболівальникам за активність. Особливу подяку висловлюємо вболівальникам – студентам та викладачам команди факультету фінансів.

Профком працівників ТНЕУ вітає призерів з перемогою.