» » Ректор зустрівся з працівниками кафе «Галичанка»

Ректор зустрівся з працівниками кафе «Галичанка»

Дата: 8-11-2014, 15:17 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно в університеті розпочало роботу кафе «Галичанка». З метою конструктивного діалогу, ректор ТНЕУ зустрівся з працівниками закладу харчування. Андрій Ігорович цікавився проблемами працівників та враженнями студентів щодо роботи нового кафе.

Директор закладу розповів про новий асортимент, цінову політику та відгуки молоді щодо якості обслуговування. Ректор завітав на кухню, щоб дізнатися у яких умовах готують їжу й поспостерігати за роботою кулінарів. Також А.І. Крисоватий мав розмову зі студентами, які ділилися думками стосовно роботи кафе. Молодь радісно розповідала про новинки у «Галичанці», зокрема, використання планшетів, безкоштовний Wi-Fi, гарну музику та різнобарв'я смачних страв.

Нагадуємо, що свої пропозиції та критичні зауваження щодо облаштування нового кафе ви можете надсилати на електронну адресу presa[at]tane.edu.ua