» » Кафедра економічної теорії ТНЕУ – стратегічний партнер Міжнародної асоціації InterRegioNovation (Франція)

Дата: 6-11-2014, 12:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Місією організації «InterRegioNovation» є залучення професіоналів до обміну знаннями та трансферу технологій, проведення міжнародних конференцій та круглих столів (за участю представників як академічної спільноти, так і представників бізнесу, громадських організацій, органів державної влади). За сприяння організації видається міжнародний науковий журнал «Regional Innovations», до публікації у якому запрошуються і вітчизняні дослідники.

Детальну інформацію про умови, строки публікації можна отримати за посиланням: http://www.interregionovation.eu/pages/partners або на кафедрі економічної теорії ТНЕУ (відповідальна особа - доктор економічних наук, доцент  Длугопольський Олександр Володимирович).

Журнал.pdf

Журнал.pdf