» » «Університет, дружній до сім’ї»

«Університет, дружній до сім’ї»

Дата: 6-11-2014, 12:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

За сприяння Міністерства освіти і науки України й фінансової підтримки Європейського Союзу (www.leleka.sumdu.edu.ua), близько 40 вищих навчальних закладів України виступають офіційними партнерами у  проекті «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у вищих навчальних закладах». Проект передбачає діяльність із забезпечення у вищих навчальних закладах України відповідних умов, які дозволяють збалансовано поєднувати професійні (пов’язані з навчанням) та  сімейні обов’язки.

На 2014 рік одним з напрямів діяльності проекту є поширення досвіду ініціативи «Університет, дружній до сім’ї» через проведення виїзних семінарів-тренінгів для представників ВНЗ України в усіх регіонах.

12-13 листопада 2014 року відбудеться семінар-тренінг. До участі запрошуються молоді матері, сімейні студенти, студенти старших курсів.

Час проведення: 14:30-16:30 год.

Студентів, які виявили бажання взяти участь у семінарі-тренінгу просимо звертатись за телефоном – 47-50-57.