» » Відбулося засідання студентського наукового гуртка кафедри обліку і правового забезпечення агропромислового виробництва

Дата: 6-11-2014, 10:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

«Учні Луки Пачолі» продовжують славетні традиції бухгалтерського обліку!», – з цих слів, 4 листопада 2014 року, розпочалося засідання студентського наукового гуртка кафедри обліку і правового забезпечення агропромислового виробництва факультету аграрної економіки і менеджменту.

Відкрив засідання доктор економічних наук, професор кафедри Петро Романович Пуцентейло. Науковець впевнено зазначив, що недаремно студентський науковий гурток носить ім’я «батька» бухгалтерського обліку. Адже пошук молодих науковців постійно триває і збагачується новими відкриттями.

Робота наукового гуртка кафедри обліку і правового забезпечення агропромислового виробництва ведеться у двох напрямах: студенти 1-3 курсів займаються теоретичними питаннями, а студенти 4-5 курсу – прикладними аспектами дослідження проблем обліково-аналітичного характеру.

Голова студентського наукового гуртка, Сніжана Радик, виступивши з доповіддю, розглянула проблеми бухгалтерської науки у сучасних умовах. Після виступів учасників Сніжана окреслила план роботи наукового гуртка «Учні Луки Пачолі» на 2014/2015 навчальний рік.