» » Відбудеться науково-практичний круглий стіл на тему: «Актуальні проблеми реформування податкової системи України»

Дата: 5-11-2014, 17:36 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Тернопільський національний економічний університет (кафедра податків та фіскальної політики, Українсько-польська факультет-програма, ННІМЕВ ім. Б. Гаврилишина) спільно з Головним управлінням державної фіскальної служби в Тернопільській області, Національним університетом ДПС України, Науково-дослідним центром з проблем оподаткування, Білостоцьким університетом (Республіка Польща), Вроцлавським економічним університетом (Республіка Польща) та Щецинським університетом (Республіка Польща) запрошують взяти участь у роботі науково-практичного круглого столу «Актуальні проблеми реформування податкової системи України».

Захід відбудеться 6-7 листопада 2014 року. Початок о 12.00 год (реєстрація учасників – 11.30-12.00 год) у залі засідань Вченої ради ТНЕУ.

Програма круглого столу.rar