» » «Еколого-економічні виклики сучасності: проблеми та перспективи вирішення»

«Еколого-економічні виклики сучасності: проблеми та перспективи вирішення»

Дата: 5-11-2014, 17:33 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Тернопільський національний економічний університет (кафедра економіки та менеджменту природокористування факультету аграрної економіки та менеджменту) спільно із Інститутом економіки та менеджменту Східноєвропейського національного університету імені Л. Українки (кафедра економіки природокористування та економічної теорії), Інститутом кормів та сільського господарства Національної академії аграрних наук України, Тернопільською державною сільськогосподарською дослідною станцією та Тернопільською філією державної установи «Інститут охорони ґрунтів України» організовують круглий стіл на тему: «Еколого-економічні виклики сучасності: проблеми та перспективи вирішення».

Захід відбудеться 6 листопада 2014 року. Час проведення: 10.30-18.00.

Чекаємо Вас у залі засідань ректорату (центральний корпус ТНЕУ, вул. Львівська, 11).