» » Відбувся науковий семінар «Глобальне фінансове регулювання в умовах міжсистемних трансформацій»

Дата: 3-11-2014, 12:53 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

31 жовтня 2014 року з ініціативи кафедри міжнародних фінансів та глобальної економіки ім. С.І. Юрія відбувся науковий семінар «Глобальне фінансове регулювання в умовах міжсистемних трансформацій».

Питання, розглянуті упродовж заходу, стосувалися глобальних міжсистемних трансформацій, їх просторових і часових вимірів; формування нового світового фінансового порядку; сценаріїв нової моделі глобального фінансового регулювання.

Учасники семінару жваво обговорювали проблеми,  окреслені в доповідях:

– «Формування альтернативних моделей глобального фінансового регулювання в умовах міжсистемних трансформацій і становлення нового світового фінансового порядку» (Кравчук Наталія Ярославівна – кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародних фінансів та глобальної економіки ім. С.І. Юрія ТНЕУ, керівник семінару);

– «Інноваційні фінансові інструменти: проблеми обігу та регулювання на фінансовому ринку» (Кучер Тарас Леонідович – здобувач кафедри фінансових ринків, ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», ПрАТ «Кінто», м. Київ);

– «Архетипне підґрунтя творення бренду «Україна» у межах власних кордонів та у світі» (Коваль Оксана Євгенівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психологічних та педагогічних дисциплін ТНЕУ).

Також до роботи наукового семінару долучилися директор Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина, к.е.н., доцент І.М. Таранов, в.о. завідувача кафедри міжнародних фінансів та глобальної економіки ім. С.І. Юрія, д.е.н., професор В.Є. Куриляк; завідувач кафедри економічної теорії, д.е.н., професор В.В. Козюк; завідувач кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу, д.е.н., професор О.М. Сохацька; викладачі та студенти ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина, факультетів банківського бізнесу, фінансів, економіки та управління.

У результаті роботи наукового семінару сформовано теоретичні підходи щодо формування моделі глобального фінансового регулювання в умовах сучасних міжсистемних трансформацій та обґрунтовано практичні пропозиції щодо позиціонування України у світових фінансових процесах.