» » На зустрічі з Маріанною Кіяновською

На зустрічі з Маріанною Кіяновською

Дата: 31-10-2014, 15:00 | Автор: Відділ гуманітарної освіти і виховання

Студенти літературної студії «Магія слова» (художній керівник Юрій Дзюла), побували на літературному вечорі Маріанни Кіяновської.

Маріанна Кіяновська – прекрасна, талановита поетеса, що є автором багатьох збірок, а також прозаїком, есеїстом, перекладачем, літературним критиком, літературознавцем, членом Національної спілки письменників України. Обдарована літераторка своєю творчістю відкриває нові грані українського слова, а поезією не тільки живе, але й дихає, адже за одну ніч створила 77. Авторка є патріоткою України, яка не визнає фальші, надмірного хизування, себелюблення, вміє жертовно любити свій край.

Приємно, що студентам літературної студії «Магія слова», яка функціонує при відділі гуманітарної освіти та виховання, літературний вечір сподобався, бо такі зустрічі допомагають збагачуватися дивовижною красою українського слова.