» » V Наукова конференція студентів та молодих учених «Актуальні проблеми міжнародних економічних відносин: фінансові стратегії та інституційні системи міжнародного співробітництва»

Дата: 29-10-2014, 11:49 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

6 листопада 2014 року з ініціативи колективу кафедри міжнародних фінансів та глобальної економіки ім. С.І. Юрія відбудеться V Наукова конференція студентів та молодих учених «Актуальні проблеми міжнародних економічних відносин: фінансові стратегії та інституційні системи міжнародного співробітництва».

Початок заходу о 10:00 год. Місце проведення –  бібліотека ТНЕУ (вул. Бережанська, 4). Реєстрація учасників – з 9:00 год.

Запрошуємо усіх бажаючих!