» » Тренінг «Емоційний інтелект як основний ресурс лідерства»

Тренінг «Емоційний інтелект як основний ресурс лідерства»

Дата: 28-10-2014, 13:00 | Автор: Ірина Логін, група МАУБ – 41, ННІМЕВ ім. Богдана Гаврилишина

22 жовтня 2014 року з ініціативи відділу гуманітарної освіти та виховання відбувся тренінг «Емоційний інтелект як основний ресурс лідерства». Цікава та динамічна програма бізнес-тренера Корман Марії Михайлівни байдужим не залишила нікого.

Тренінг спрямований на розвиток лідерських якостей студентів. Кожен з  учасників тренінгу розкрив для себе найефективніші методи самоаналізу, визначив індивідуальні техніки розвитку усвідомленості,  напрями та сходинки росту себе як лідера, здобув базові навики емоційної компетентності та отримав корисні поради з  управління власними емоціями, ідентифікував логічні рівні формування лідерства, а також навчився окреслювати цілі та формувати особисту відповідальність.    Студенти отримали чудову мотивацію для самовдосконалення та можливість зрозуміти особливості власного лідерського потенціалу.

Тренінг відбувся в активній робочій атмосфері та з гарним настроєм. Дякуємо тренеру за цікаву програму!