» » Урок патріотичного виховання «Реабілітовані історією»

Урок патріотичного виховання «Реабілітовані історією»

Дата: 21-10-2014, 11:24 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Політика сталінського режиму за час свого існування знищила та відправила в тюрми десятки тисяч синів та дочок українського народу. Цього року минуло 25 років з часу утворення Товариства політичних в’язнів та репресованих, метою якого є увічнення пам’яті жертв репресій, адже збереження сторінок нашого минулого – одне з основних завдань розвитку Української державності, історичної свідомості та культури українського народу.

20 жовтня 2014 року у читальному залі бібліотеки ТНЕУ відбувся урок патріотичного виховання «Реабілітовані історією», де студенти мали змогу поспілкуватись із старшим співробітником  Тернопільського історико-меморіального музею політичних в’язнів Ігорем Андрійовичем Олещуком та доктором політичних наук, професором кафедри ДІДУ Миколою Васильовичем Лазаровичем.

Також працівники читального залу ознайомили учасників заходу з книжковою виставкою «Реабілітовані історією».