» » Проект «Відкрита лекція» у ТНЕУ

Проект «Відкрита лекція» у ТНЕУ

Дата: 21-10-2014, 10:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

20 жовтня 2014 року у залі засідань вченої ради студенти та професорсько-викладацький колектив Тернопільського національного економічного університету відвідали лекцію доктора економічних наук, професора Олександра Валерійовича Дзюблюка на тему: «Стратегія монетарної політики».

Проректор з науково-педагогічної роботи (організаційні питання), Василь Ярославович Брич, який відкрив захід, зазначив, що «Відкрита лекція» вже стала хорошою традицією, де студенти мають можливість отримати нові знання, а викладачі обмінятися досвідом.

Упродовж лекції було розглянуто багато цікавих питань:

– зовнішні фактори, що викликали зрушення у механізмі реалізації монетарної політики на національному рівні;

– позитивні та негативні наслідки фінансової глобалізації;

– цілі державної економічної політики;

– стратегічні цілі монетарної політики;

– таргетування;

– умови переходу до режиму гнучкого курсоутворення;

– адміністративні важелі валютного регулювання, що застосовуються Національним банком України;

– заходи досягнення стабільності обмінного курсу гривні.

Пропонуємо до Вашої уваги презентацію.

Презентація.rar