» » Ярмарок професій для молоді у м. Кузнецовськ

Ярмарок професій для молоді у м. Кузнецовськ

Дата: 20-10-2014, 12:06 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Представники Тернопільського національного економічного університету взяли участь у Ярмарку професій для молоді, організованому Кузнецовським міським центром зайнятості в рамках молодіжного Форуму-2014 «Україна. Молодь. Майбутнє».

Кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів Андрій Іванович Машко, кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і правового забезпечення АПВ Микола Степанович Палюх та кандидат економічних наук, доцент кафедри економічного аналізу і статистики Роман Володимирович Ціщик ознайомили учнів з умовами вступу, презентували спеціальності, за якими здійснюється навчання в ТНЕУ. Школярі мали можливість переконатися, що, вибравши наш вищий навчальний заклад, вони матимуть нагоду здобути сучасну та якісну освіту, зможуть брати активну участь в науковому житті університету, а також гармонійно вдосконалювати свій фізичний, культурний та духовний розвиток.