» » Офіційний візит ректора ТНЕУ до Бялистоцького університету

Офіційний візит ректора ТНЕУ до Бялистоцького університету

Дата: 14-10-2014, 09:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

9–10 жовтня 2014 року відбувся офіційний візит ректора Тернопільського національного економічного університету д-р. екон. наук, професора Андрія Ігоровича Крисоватого до Бялистоцького університету (Республіка Польща).

На зустрічі з ректором Бялистоцького університету док. габ, професором Леонардом Етелем було обговорено низку питань щодо співпраці між двома вищими навчальними закладами, яка реалізується в рамках Договору про навчальне та наукове співробітництво та Договору про створення мережі університетів пограниччя, що об’єднує освітні заклади п’яти країн. До складу функціонуючого консорціуму входять Бялистоцький університет  (Республіка Польща); Каунаський університетом імені Вітаутаса Великого (Литовська Республіка); Тернопільський національний економічний університет, Львівський національний університет імені Івана Франка (Україна); Брестський державний університет імені Олександра Пушкіна, Барановицький держаний університет, Гродненський державний університет імені Янки Купали (Республіка Білорусь); Балтійським федеральним університетом імені Іммануіла Канта (м. Калінінград), Смоленський філіал Російської академії народного господарства і державної служби при Президентові Російської Федерації, Воронезький державний університет (Російська Федерація).

Під час візиту відбулися зустрічі з уповноваженим до управління консорціумом університетів пограниччя професором Ярославом Матвєюком, деканом факультету економіки та управління док. габ, професором Генриком Вноровскім, представниками студентського самоврядування та молодих учених Бялистоцького університету. Проведені зустрічі розширюють можливості співпраці молодих учених і студентів, дозволяють активізувати спільні наукові дослідження та міжнародні проекти, покращити студентський семестровий обмін.

Співпраця сприятиме зміцненню міжнародного іміджу ТНЕУ, розширюючи можливості студентів, аспірантів, докторантів, працівників у науково-дослідницькій, культурній та спортивній сферах.