» » Студенти ТНЕУ — новітнім Героям України

Студенти ТНЕУ — новітнім Героям України

Дата: 13-10-2014, 19:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Завершено відеозйомки музичного фільму  «Студенти ТНЕУ — новітнім Героям України», організовані відділом гуманітарної освіти та виховання. Сучасні пісні та хореографічні композиції, переплетені героїко-патріотичною поезією, зміцнюватимуть моральний дух захисників української землі, усіх, хто щиро вболіває за долю України.

Фільм транслюватиметься на місцевих телеканалах й ми матимемо змогу побачити й насолодитися виступами творчих колективів та виконавців ТНЕУ – гурти «Струни серця», «Називний відмінок», студія сучасної хореографії  «Т.А.Н.Г.о», Тарас Мельник, Тетяна Шарган, Ірина Новомлинська, Павло Тютюнник, Іванна Герман, Наталія Цар, Лілія Варава, Дмитро Кушка, Лілія Крисовата, Юрій Дзюла, Богдан Попович та ін.

Мистецький проект присвячено Героям Небесної сотні, воїнам АТО та усім синам і донькам України, які віддано захищають на Сході єдність та цілісність нашої держави.

Музичний фільм буде передано для перегляду бійцям АТО та продемонстровано під час благодійного ярмарку 14 жовтня.