» » Укладено договір про співпрацю між радами молодих вчених ННК «Економосвіта»

Укладено договір про співпрацю між радами молодих вчених ННК «Економосвіта»

Дата: 13-10-2014, 12:24 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно відбулася робоча зустріч голів рад молодих вчених Інституту регіональних досліджень НАН України, Тернопільського національного економічного університету, Університету банківської справи НБУ, ННІНЕМ Національного університету «Львівська політехніка», Львівської державної фінансової академії, Луцького національного технічного університету, Львівської комерційної академії.

У заході взяв участь голова Ради молодих вчених ТНЕУ, канд. економ. наук, доцент кафедри податків та фіскальної політики Тарас Ярославович Маршалок.

У рамках робочої зустрічі було обговорено стратегічні напрямки розвитку молодої науки, проведення спільних наукових і науково-практичних заходів та налагодження тісної співпраці молодіжних наукових організацій в межах науково-навчального комплексу.

За результатами круглого столу було укладено договір про співпрацю між радами молодих вчених ННК «Економосвіта» та створено координаційну групу по реалізації молодіжної науки в даному проекті.