» » Посвята першокурсників-міжнародників у Карпатах

Посвята першокурсників-міжнародників у Карпатах

Дата: 10-10-2014, 14:44 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Для кафедри міжнародної економіки Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Тернопільського національного економічного університету вже стало хорошою традицією проводити посвяту студентів-першокурсників у Карпатах. Ось і цього року студенти та викладачі дружньою командою вирушили на екскурсію в мальовничі гори.  Яремче, Яблуниця та Буковель залишили незабутнє враження в серцях молоді.

Першокурсники ж, безумовно, запам’ятають цю поїздку, адже старші колеги влаштували справжнє свято: із веселими конкурсами, іграми, танцями, піснями та смачними шашликами.

Апогеєм дійства стало спільне виголошення «клятви студента».

У посвяті взяли участь викладачі Університету Лодзі (Польща) та Університету Матея Бела м. Банська Бистріца (Республіка Словаччина) та студенти з Німеччини, Туреччини та Узбекістану.

Із хорошим настроєм, яскравими враженнями, наснагою до навчання та з мріями про майбутні подорожі студенти повернулися до Тернополя.