» » Студенти ФАЕМ відвідали місто Лева

Студенти ФАЕМ відвідали місто Лева

Дата: 8-10-2014, 17:02 | Автор: Любезна Ірина Василівна

2 жовтня 2014 року студенти та професорсько-викладацький колектив кафедри економіки  та менеджменту природокористування й кафедри аграрного менеджменту і права ФАЕМ організували посвяту першокурсників в студенти у серці Галичини – місті Львові.

Молодь мала можливість збагатитись знаннями про історію міста Лева та його героїчне минуле на шляху до свободи.

Архітектурні пам’ятки вразили своєю величністю та вишуканістю. Особливу увагу привернули собор св. Юрія, порохова вежа, а також Академічний оперний театр ім. С. Крушельницької.

Місто славиться не лише старовинними кварталами, які увібрали аромат кави та шоколаду, але й сучасними неординарними спорудами, зокрема «Будинок з химерами», «Криївка», кафе «Гасова лямпа» та ін.

Екскурсія викликала у студентів захоплюючі враження та бажання повернутись знову.