» » У ТНЕУ відбувся тренінг «Збереження репродуктивного здоров’я молоді»

У ТНЕУ відбувся тренінг «Збереження репродуктивного здоров’я молоді»

Дата: 8-10-2014, 16:54 | Автор: Відділ гуманітарної освіти і виховання

Сьогодні, 8 жовтня 2014 року, відділ гуманітарної освіти та виховання спільно із тренером програми «Здоров’я жінок України» Ларисою Павлівною Сахаровою організували  для студентів тренінг на тему «Збереження репродуктивного здоров’я молоді».

Програма «Здоров’я жінок України» – це п’ятирічна Програма (2011-2016 рр) Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Тема здорового способу життя зацікавила студентів, вони активно обговорювали питання стосунків закоханої пари, дружби між юнаками і дівчатами, проблем репродуктивного здоров’я.

Сподіваємося, що такі зустрічі будуть частіше проводитися у ТНЕУ, адже вони допомагають молоді більше дізнатися про найдорожче – здоров’я, а також можливості його збереження.