» » Запрошуємо на навчання за програмами обміну в одному з провідних ВНЗ-партнерів ТНЕУ (Республіка Польща)

Дата: 21-10-2014, 12:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Повідомляємо, що Українсько-польська програма оголошує конкурс серед студентів ТНЕУ для відбору на навчання за програмами обміну протягом весняного семестру 2014-2015 навчального року в одному з провідних ВНЗ-партнерів ТНЕУ Республіки Польща:

Вроцлавський економічний університет (м. Вроцлав);

Ґданський університет (м. Ґданськ);

Катовіцький економічний університет (м. Kатовіце);

Краківський економічний університет (м. Краків);

Лодзький університет (м. Лодзь);

Познанський економічний університет (м. Познань).

Бєлостоцький університет (м.Бєлосток)

Просимо ознайомитися з умовами та правилами конкурсного відбору на веб-сторінці інституту, підготувати необхідний комплект документів та подати його до 31 жовтня 2014 року керівнику сектору міжнародної мобільності Тетяні Василівні Сохацькій.

Детальнішу інформацію про умови конкурсу можна отримати у 1 корпусі, аудиторія 1207, тел. 067 9986484; e-mail: ims[at]wunu.edu.ua.

Оголошення.doc
Завантажити Переглянути онлайн