» » Підтримуємо захисників України

Підтримуємо захисників України

Дата: 8-10-2014, 12:00 | Автор: Відділ гуманітарної освіти і виховання

7 жовтня 2014 року у ПК «Березіль» ім.  Л. Курбаса відбувся благодійний концерт  «Зірки Тернополя – воїнам АТО».  Учасниками заходу були випускник ТНЕУ, учасник гурту «Струни серця», фіналіст шоу-проекту «Голос країни» Тарас Мельник і фіналісти шоу-проекту «Х-фактор» Ірина Борисюк та гурт «Тріода».

Також у концертній програмі взяли участь солісти студії сучасної хореографії «Т.А.Н.Г.о» нашого університету Андрій Середа та Марія Голод.

Студенти та працівники Тернопільського національного економічного університету прийшли підтримати улюблених виконавців та захисників України, адже всі кошти, виручені від продажу квитків, організатори передали  бійцям тернопільського батальйону територіальної оборони «Збруч».