Візит лектора DAAD до ТНЕУ

Дата: 13-10-2014, 20:00 | Автор: Кафедра німецької мови

17 жовтня 2014 року у ТНЕУ з робочим візитом перебуватиме лектор Німецької служби академічного обміну (DAAD) Міхаель Бек.

Об 12.00 год в аудиторії 1215 М. Бек проведе презентацію стипендіальних програм DAAD.  У бібліотеці електронних ресурсів ТНЕУ о 14.00 год відбудеться тест з німецької мови «OnDaf», сертифікат якого є передумовою участі у конкурсі стипендіальних програм, зокрема, стипендій для літніх мовних курсів та навчання в магістратурі німецьких університетів.

Рекомендуємо долучитися студентам, які планують взяти участь у частковому навчанні в Німеччині в рамках партнерських договорів ТНЕУ. Участь в тесті безкоштовна, тож запрошуємо усіх, хто бажає перевірити свої знання німецької мови. Тренувальні завдання можна знайти на сторінці www.ondaf.de.

Реєстрація на тест «OnDaf» триває, зацікавленим звертатись в ауд. 44 (корпус № 10) або за електронною адресою andriytsyapa@wunu.edu.ua.