» » Відбувся V кубок ФКІТ з міні-футболу

Відбувся V кубок ФКІТ з міні-футболу

Дата: 30-09-2014, 14:35 | Автор: Голова профбюро ФКІТ Бураков А.

25 вересня 2014 року в спортивному залі навчального корпусу № 6, факультету комп'ютерних інформаційних технологій, відбувся V кубок ФКІТ з міні-футболу. Турнір проходив за сприяння ректора ТНЕУ доктора економічних наук, професора А.І. Крисоватого, декана ФКІТ професора М.П. Дивака, зав. кафедри спорту Р.С. Цикваса, а також первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ.

У змаганнях брали участь команди п'яти курсів, а також команда викладачів.

Упродовж матчу активні вболівальники насолоджувалися красивою грою й запеклою боротьбою.

3 почесне місце посіла команда IV курсу, яка отримала в подарунок спортивні маніжки. 2 місце здобула команда III курсу, яка отримала футбольний м'яч. А перемогу у розіграші V кубку ФКІТ з міні-футболу здобула команда II курсу, яка отримала також футбольний м'яч.

Усі учасники змагань були нагодженні грамотами та подяками.