» » Осінній освітній візит «БУДАПЕШТ»

Осінній освітній візит «БУДАПЕШТ»

Дата: 30-09-2014, 11:44 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

23-24 листопада 2014 року в Будапешті (Угорщина) відбудеться освітній візит «Будапешт».

Освітня програма візиту передбачає робочі зустрічі у Центрально-Європейському Університеті та американському куточку Університету Корвінус з метою ознайомлення із грантовими програмами, які фінансують навчання та проведення досліджень у провідних ВНЗ за кордоном. Також учасники матимуть можливість ознайомитись із об’єктами світової спадщини ЮНЕСКО та взяти участь у розважальному  квесті Будайською фортецею.

Організатори забезпечують:

1) проїзд автобусом євро-класу за маршрутом Львів – Будапешт – Львів;

2) проживання у готелі (категорія 3***) із сніданком та шведським столом;

3) методологічно-навчальну програму та роздатковий матеріал;

4) екскурсійну програму;

5) сертифікат, що засвідчує участь у проекті;

6) страховий поліс;

7) візову підтримку тим учасникам, у яких на момент реалізації проекту відсутня діюча шенгенська віза (візи відкриваються у Генеральному консульстві Республіки Угорщина в Ужгороді (Угорщина – перша країна при перетині учасниками Шенген зони) без особистої присутності учасників).

Термін реєстрації: 02 листопада 2014 р.

Організаційний внесок (адміністративні та логістичні витрати учасників) – 135 євро.

Програма та реєстрація: www.imans.com.ua.

osnny-osvtny-semnar.doc
Завантажити Переглянути онлайн