До уваги науковців!

Дата: 30-09-2014, 10:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Неоціненним здобутком кожного факультету, кожної кафедри ВНЗ є наукові праці професорсько-викладацького колективу. Працівниками інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки ТНЕУ був створений «Каталог праць викладачів ТНЕУ за 2013 рік», який продовжує серію щорічних регулярних видань зведеного каталогу наукових та навчально-методичних праць, підготовлених та виданих науковцями Тернопільського національного економічного університету протягом 2013 року. У каталог входять: монографії, підручники, навчально-методичні посібники та збірники наукових праць. Видання містить бібліографічний опис кожного з видань, що до нього входять, а також коротку анотацію до них.

Каталог буде корисним всім, хто цікавиться, над чим працює і куди рухається наукова і навчальна думка ТНЕУ.