» » Міжнародна науково-практична конференція «Соціальні комунікації в інтеркультурному просторі: міжконтинентальний діалог інтелектуалів»

Дата: 30-09-2014, 10:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Повідомляємо, що Міжнародна науково-практична конференція «Соціальні комунікації в інтеркультурному просторі: міжконтинентальний діалог інтелектуалів», яку проводить кафедра реклами та зв’язків з громадськістю Київського університету імені Бориса Грінченка, відбудеться 13 листопада 2014
року.

Відповідно термін подачі матеріалів і заявок на участь подовжено до 10 жовтня 2014 року.

Запрошуємо Вас взяти участь у конференції!

Прохання до науковців, які вже надіслали матеріали, повідомити про можливість очної участі у заходах конференції 13 листопада 2014 року.

До вашої уваги детальніша інформація у приєднаному файлі.

nformacyniy-list-konferencya.doc
Завантажити Переглянути онлайн