» » Студенти відвідали творчий захід «Таємниці українського народу»

Студенти відвідали творчий захід «Таємниці українського народу»

Дата: 24-09-2014, 17:03 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

У рамках декади відкритих дверей у Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці, 23 вересня 2014 року студенти групи МЕЄЕ-11 Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина разом із куратором Аллою Володимирівною Уніят побували на творчій зустрічі «Таємниці українського народу».

Зустріч відбулася за сприяння методиста відділу гуманітарної освіти та виховання Зоряни Зотіківни Островської.

Молодь активно спілкувалася із тернопільською письменницею, етнографом та фольклористом Лілією Мусіхіною, яка вже понад десять років мандрує світом. Чарівна гостя розповідала про свій творчий доробок,  про надзвичайні мандри й заохочувала присутніх долучатися до благодійності, якою і сама активно займається.

Після зустрічі учасники заходу мали змогу переглянути фільм про роботу Тернопільської обласної бібліотеки.