» » V Наукова конференція «Актуальні проблеми міжнародних економічних відносин: фінансові стратегії та інституційні системи міжнародного співробітництва»

Дата: 24-09-2014, 11:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Кафедра міжнародних фінансів та глобальної економіки ім. С.І. Юрія ТНЕУ запрошує молодих вчених, аспірантів і студентів взяти участь у роботі V Наукової конференції «Актуальні проблеми міжнародних економічних відносин: фінансові стратегії та інституційні системи міжнародного співробітництва», яка відбудеться 6 листопада 2014 року.

Тематичні напрямки роботи конференції:

-міжнародні фінанси: сучасні концепції та парадигми глобалістики;

-світовий фінансовий ринок: кон’юнктурні тенденції та стратегії розвитку;

-сучасні тенденції та домінанти розвитку світової валютної системи;

-міжнародні стратегії ТНК і ТНБ у світовому фінансовому середовищі: генерування світових фінансових потоків;

-проблеми інституційного супроводу при формуванні системи міжнародного партнерства;

-напрямки участі України у міжнародних виробничих мережах Європи;

-формування міжнародних партнерських відносин на мікрорівні;

-парадигма інтересів України при формуванні єдиного економічного простору Європи.

Робочі мови конференції: українська; німецька; англійська.

Для участі в роботі конференції необхідно до 26 жовтня 2014 року подати на кафедру міжнародних фінансів та глобальної економіки ім. С.І. Юрія тези доповіді (в електронному та паперовому варіантах).

inform_list_konf_lystopad_2014.doc
Завантажити Переглянути онлайн