» » Запрошуємо на Міжнародний семінар з питань зайнятості молоді

Запрошуємо на Міжнародний семінар з питань зайнятості молоді

Дата: 23-09-2014, 16:10 | Автор: Центр працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ

25-27 вересня 2014 року на базі Тернопільського національного економічного університету проходитиме Міжнародний семінар з питань зайнятості молоді. Організаторами проведення даного заходу стали Міністерство молоді та спорту України, управління у справах сім’ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації, Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Молодіжний центр праці», Тернопільський обласний молодіжний центр праці і Центр працевлаштування та зв’язків з випускниками Тернопільського національного економічного університету.

Міжнародний семінар спрямований на вироблення механізму сприяння зайнятості молоді через вивчення вітчизняного і міжнародного досвіду.

У заході візьмуть участь представники молодіжних центрів праці, студентських секторів працевлаштування, органів виконавчої влади України і Польської Республіки, студенти, викладачі й Центр працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ.

Упродовж семінару діятиме три секції:

1) нові механізми зайнятості молоді (керівник – В.М. Островерхов, доцент, декан факультету економіки і управління ТНЕУ);

2) соціальна реклама та мотивація до праці (керівник – А.Н. Гірняк, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та соціальної роботи);

3) сприяння молодіжному підприємництву (керівник – П.С. Бабій, доцент кафедри економіки підприємств і корпорацій).

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ

25 вересня 2014 р. (четвер)

(корпус № 10 ТНЕУ, бульвар Т. Шевченка, 9)

14.00-15.00 год. Офіційне відкриття Міжнародного семінару з питань працевлаштування молоді.

15.00-16.00 год.  Виступи:

1. Форми та методи працевлаштування молоді в Польщі.

2. Співпраця обласних молодіжних центрів праці (Україна) із Добровільними корпусами праці (Польща).

16.30-17.30 год. Панельна дискусія «Механізми сприяння зайнятості молоді. Міжнародний досвід».

26 вересня 2014 р. (п’ятниця)

09.15-14.00 год. Робота секцій:

1. Нові механізми зайнятості молоді (корпус № 3 ТНЕУ, ауд.3104, майдан Перемоги, 3).

2. Соціальна реклама та мотивація до праці (читальний зал наукової бібліотеки ТНЕУ, вул. Бережанська, 4).

3. Сприяння молодіжному підприємництву (університетська світлиця, корпус № 1, вул. Львівська, 11).

27 вересня 2014 р. (субота)

09.00-11.00 год. Робота секцій:

11.30-13.00 год. Розробка «дорожньої карти» Українсько-польського співробітництва в сфері працевлаштування молоді та реалізації спільних програм (читальний зал наукової бібліотеки ТНЕУ, вул. Бережанська, 4).