» » Відбувся 7-ий Міжнародний турнір з волейболу серед жінок

Відбувся 7-ий Міжнародний турнір з волейболу серед жінок

Дата: 23-09-2014, 15:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З 19 по 21 вересня 2014 року у Республіці Білорусь відбувався 7-мий Міжнародний турнір з волейболу серед жінок, який був присвячений Дню працівників нафтової, газової та паливної промисловості. В турнірі взяла участь команда Тернопільського національного економічного університету «Галичанка-ТНЕУ». Також учасниками були чотири білоруські команди й дві російські.

У перший день тернополянки зустрілися у грі з білоруською командою «Жемчужина Полісся». Наступного дня дівчата змагалися з російською «Сєвєрянкою». Остання гра також відбувалася між «Галичанкою-ТНЕУ» й російською «Обнінськ».

У результаті команда нашого університету здобула третє місце на турнірі. Щиро вітаємо дівчат й бажаємо досягати нових успіхів та спортивних висот.