» » Розпочинається конкурс "Ми - нова генерація!"

Розпочинається конкурс "Ми - нова генерація!"

Дата: 23-09-2014, 10:35 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Сьогодні, 23 вересня, розпочинається конкурс презентацій між студентськими академічними групами першого курсу «МИ – НОВА ГЕНЕРАЦІЯ!». Захід організовується відділом гуманітарної освіти та виховання й профкомом студентів ТНЕУ.

Конкурс проводиться з метою сприяння спілкуванню та об’єднанню молодих людей навколо спільних інтересів та захоплень, заохочення до активного способу проведення вільного від занять часу та студентського життя в цілому.

Кожна студентська академічна група 1-го курсу усіх факультетів нашого університету продемонструє свою презентацію, під час якої представить цікаву інформацію про групу та кожного обдарованого студента зокрема.

Згідно жеребкування першими, 23 вересня, свої групи презентуватимуть студенти ФЕУ та ФКІТ, 24 вересня – ФФ та ЮФ, 25 вересня - ФАЕМ та ННІМЕВ, 26 вересня – ФОА та ФББ. Початок презентацій о 15:15 год.

Нагородження учасників та переможців конкурсу відбудеться 2 жовтня 2014 року о 15:00 год. в актовій залі ТНЕУ.

Запрошуємо усіх бажаючих на творче  знайомство із першокурсниками ТНЕУ!