» » До уваги студентів ТНЕУ та усіх бажаючих!

До уваги студентів ТНЕУ та усіх бажаючих!

Дата: 22-09-2014, 16:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

25 вересня 2014 р. в залі засідань ректорату о 12.50 годині відбудеться відкрита лекція д-ра Анни Мариняк (Познанський економічний університет) на тему:

«Spóleczna odpowiedzilnosc biznesu na poziomie przedsiebiorstwa i lacucha dostaw».

Відкриті лекції відбуваються згідно вимог Болонського процесу та в рамках дії Договору про співробітництво між Тернопільським національним економічним університетом (Україна) та Познанським економічним університетом (Польща).

Запрошуємо студентів ТНЕУ поглибити свої знання із економіки, логістики, соціальної відповідальної відповідальності бізнесу, іноземної мови та ознайомитися із методикою викладання дисциплін у провідних університетах країн ЄС.

За довідками звертатися до заступника декана з міжнародного співробітництва факультету економіки та управління ТНЕУ канд. екон. наук, доцент Собко Ольги Миколаївни.