» » Першокурсники ТНЕУ відвідали Тернопільський історико-меморіальний музей політичних в’язнів

Дата: 18-09-2014, 16:50 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Шістнадцятого вересня 2014 року першокурсники факультету комп’ютерних інформаційних технологій (гр. КСМ-12) та факультету обліку і аудиту (ОДС-11) відвідали Тернопільський історико-меморіальний музей політичних в’язнів.

Студенти ознайомилися із експозицією, розміщеною в 28-ми камерах підземелля, в яких озвірілі «енкаведисти» чинили інквізиційні знущання над тисячами українських патріотів.

Слухаючи цікаві розповіді екскурсовода Ореста Івановича Савки, відвідувачі здійснили своєрідну подорож у героїчне минуле нашого народу, кращі сини і дочки якого віддали своє життя за відродження самостійної України. І у цей буремний час ми не маємо права забувати ці сторінки історії нашої землі.