» » Перша зустріч Студентського парламенту України в Тернополі

Перша зустріч Студентського парламенту України в Тернополі

Дата: 18-09-2014, 16:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З 19 по 21 вересня 2014 року в Тернопільському національному економічному університеті відбуватиметься зустріч учасників Студентського парламенту України, президентом якого є магістр ТНЕУ – Василь Томчишин. У рамках цієї зустрічі до міста приїдуть новообрані члени Студентського парламенту, представництво якого є у більшості областей України (Донецької, Чернівецької, Полтавської, Миколаївської, Вінницької, Сумської та Чернігівської областей).

Пропонуємо вашій увазі план роботи Студентського парламенту України.

19 вересня (пятниця).

09:30-12:00 – Робоча нарада Студентського парламенту

Обрання головуючого та секретаря, затвердження порядку денного роботи Студентського парламенту, обговорення запропонованих ідей для реалізації, вибірка проектів, які реалізовуватимуться (Тернопільський національний економічний університет, вул. Львівська, 11, зал захисту дисертацій).

12:00-13:00 – Прес-конференція на тему «Модель України в Умовах нового світового порядку» (Тернопільський національний економічний університет, вул. Львівська, 11, зал захисту дисертацій).

13:20-14:30 – Тренінг «Командоутворення» (Тернопільський національний економічний університет, вул. Львівська, 11, зал захисту дисертацій).

15:30-17:00 – Зустріч з владою «Молодь – влада: шлях до порозуміння» (Тернопільська обласна рада, сесійна зал, вул. М. Грушевського, 8).

17:00-20:00 – Робоча нарада Студентського парламенту

План взаємодії Студентського парламенту, Студентських мерів та Магістратів під час реалізації проектів (Тернопільський національний економічний університет, вул. Львівська, 11, зал захисту дисертацій).

20 вересня (субота).

10:00-13:00 – Круглий стіл на тему «Міжнародний Молодіжний Освітній Форум, як шлях до кардинальних реформ державної системи освіти» презентація ММОФ та її обговорення з керівниками Тернопільських вищих навчальних закладів (Тернопільський національний економічний університет, вул. Львівська, 11, зал захисту дисертацій).

14:00-16:30 – Зустріч з бізнес-представниками. Тренінг з питань стартапів та  проектного менеджменту (Тернопільський національний економічний університет, вул. Львівська, 11, зал захисту дисертацій).

16:30-19:30 – Робоча нарада Студентського парламенту.  Обговорення проектів та написання плану їх реалізації (Тернопільський національний економічний університет, вул. Львівська, 11, зал захисту дисертацій).

21 вересня (неділя).

13:00-15:00 – Заключна робоча нарада Студентського парламенту. Затвердження опрацьованих проектів, порядку наступних зустрічей та їх тематики, підведення підсумків (сесійна зала Тернопільської міської ради, 2 поверх, вул. Листопадова, 5).