» » Опубліковано оновлений рейтинг наукометричної бази даних SciVerse Scopus

Опубліковано оновлений рейтинг наукометричної бази даних SciVerse Scopus

Дата: 18-09-2014, 15:06 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Двадцять сьомого серпня 2014 року було оприлюднено оновлений рейтинг вищих навчальних закладів в дзеркалі наукометричної бази даних SciVerse Scopus.

Тернопільський національний економічний університет ранжовано на 66 місці серед ста двадцяти університетів України. Науковці ТНЕУ мають 284 публікації та 186 цитувань у Scopus, індекс Гірша (h-індекс) нашого вищого навчального закладу - 6.

Scopus — бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Є однією зі складових інтегрованого науково-інформаційного середовища SciVerse. Індексує 18 тисяч назв наукових видань з технічних, медичних та гуманітарних наук 5000 видавців. База даних індексує наукові журнали, матеріали конференцій та серіальні книжкові видання.