» » Польська делегація в Тернопільському національному економічному університеті

Польська делегація в Тернопільському національному економічному університеті

Дата: 8-09-2014, 14:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно у Тернопільський національний економічний університет завітала делегація з Польщі – науковці Лодзького університету, яких представляли Марцін Фельтиновський, Агнєшка Женца, Івона Кукуляк-Долята, Вавжинєц Рудольф. Ректор ТНЕУ, доктор економічних наук, професор А.І. Крисоватий  та завідувач кафедри міжнародної економіки, доктор економічних наук, професор Є.В. Савельєв привітали гостей і запросили до робочого діалогу.

Упродовж зустрічі колеги обговорювали особливості та закономірності організації навчального процесу в Польщі. Андрій Ігорович окреслив специфіку навчальних програм нашого вищого навчального закладу. Жваве обговорення відбувалося навколо теми обміну студентами та перспектив, що відкриваються перед ними. Ректор ТНЕУ підкреслив, що ми готові до тісної співпраці та обміну досвідом, що буде корисним для нашого університету і відкриє для студентів можливість зацікавлення науковою діяльністю.