» » Презентація стипендійних програм для навчання закордоном

Презентація стипендійних програм для навчання закордоном

Дата: 9-09-2014, 11:11 | Автор: Відділ міжнародного співробітництва

Десятого вересня 2014 року об 11.00 год в залі засідань Вченої ради університету (вул. Львівська, 11а, корпус №11) відбудеться презентація стипендійних програм та навчальних можливостей за кордоном для українських студентів.

Випускники програм поділяться інформацією, досвідом та порадами про такі освітні можливості:

-Програма „Ерасмус +“ Європейського співтовариства

-Стипендіальні програми Міжнародного Вишеградського фонду (International Visegrád Fund),

-Global UGRAD,

-Канадсько-українська парламентська програма (CUPP),

-Державна програма уряду Чехії для України, тощо.

Зустріч зі студентамі відбудеться за підтримки Посольства Чеської Республіки в Україні тa у співпраці з українськими студентами – випускниками навчальних програм обмінів.

Вважаємо, що потужна студентська мобільність є справжньою запорукою єднання країн Європи та шанс на життя без конфліктів та війн.

Радо зустрінемо усіх зацікавлених!