» » Візит делегації Дортмундського університету прикладних наук до ТНЕУ

Візит делегації Дортмундського університету прикладних наук до ТНЕУ

Дата: 8-09-2014, 10:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Восьмого вересня 2014 року з робочим візитом до Тернопільського національного економічного університету прибувають директор магістерської програми «Європейський майстер в проектному менеджменті»  Дортмундського  університету прикладних наук, професор  Пітер Ройш, проректор Дортмундського  університету прикладних наук, професор Карстен Волф, провідний лектор програми «Європейський майстер в проектному менеджменті», професор  Вольфганг Тисяк.

Також відбудеться зустріч іноземних гостей з ректором ТНЕУ Андрієм Ігоровичем Крисоватим, під час якої будуть розглянуті вектори подальшої співпраці між університетами.

О 14:25 у залі засідань вченої ради університету розпочнеться лекція Пітера Ройша на тему: «Майбутнє проектного менеджменту – в світі та Україні».

Запрошуємо студентів та викладачів ТНЕУ відвідати лекцію почесного гостя!