» » Відбудеться семінар Посольства Чеської Республіки в Україні

Відбудеться семінар Посольства Чеської Республіки в Україні

Дата: 5-09-2014, 17:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До уваги студентів! Посольство Чеської Республіки в Україні пропонує Вам з метою обговорення можливостей міжнародного навчання та отримання стипендій взяти участь у семінарі, що відбудеться 10 вересня 2014 року об 11 годині в залі засідань Вченої ради ТНЕУ (корпус№11, вул.Львівська, 11а).

Проведуть семінар заступник Посла Чеської Республіки в Україні Павел Бучек і випускниці програм обміну - Марина Вельган, Юлія Михайлюк та Маріанна Михайлюк.

У програмі заходу виступи українських студентів - випускників навчальних програм обмінів, які поділяться інформацією, досвідом та порадами про освітні можливості міжнародних програм Erasmus+, Вишеградського фонду, UGRAD, Канадсько-української парламентської програми (CUPP) та уряду Чехії.

Запрошуємо усіх бажаючих!