Юрію Семеновичу Мазуренку - 75!

Дата: 3-09-2014, 13:07 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні викладач Центру фізичної культури і спорту, головний тренер жіночої регбійної команди ТНЕУ Ю. С. Мазуренко зустрічає поважний ювілей.

Ось уже 75 років Юрій Семенович впевнено крокує по житті, даруючи оточуючим свою невичерпну енергію, дивуючи своїм шаленим оптимізмом та захоплено сприймаючи кожен новий день. Практично кожна година його невтомної діяльності присвячена спорту.... Він завжди біжить... і завжди встигає. Не одне покоління зростало на його знаннях, не один талант відшліфовувався на тренуваннях під його керівництвом… Учні Юрія Семеновича стверджують, що це унікальна людина. Унікальна у своєму пізнанні світу, неповторна в поглядах та філософських переконаннях...

У цей святковий день бажаємо нехай доля віншує Вас земними щедротами та збереже міцне здоров‘я, дарує безмежне людське щастя, довголіття та удачу.

Многая літ Вам, Юрію Семеновичу!

З повагою, Ваші учні.