» » Запрошуємо до участі у благодійному ярмарку!

Запрошуємо до участі у благодійному ярмарку!

Дата: 1-09-2014, 11:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До уваги студентів, викладачів та працівників університету! Під патронатом ректора ТНЕУ, доктора економічних наук, професора А. І. Крисоватого професорсько-викладацький колектив та студенти кафедри обліку і правового забезпечення АПВ факультету аграрної економіки та менеджменту організовують 10 вересня 2014 року благодійний ярмарок та аукціон на підтримку військових Тернопільщини, які беруть участь  у бойових діях в зоні АТО.

На виручені кошти будуть придбані медичні препарати, що допоможуть врятувати життя нашим бійцям.

Запрошуємо долучитись до благодійної акції усіх небайдужих.

На ярмарку буде організовано аукціон-продаж. Серед запропонованих лотів будуть речі, надані ректором, проректорами, деканами, завідувачами кафедр університету. Просимо приносити лоти у відділ інформації та зв’язків з громадськістю ТНЕУ (каб. 1314, тел. 47-50-63).

Ярмарок розпочнеться о 12 годині у холі центрального корпусу ТНЕУ за адресою: вул. Львівська, 11.

Аукціон розпочнеться о 12.30 годині.

Присутніх очікують приємні сюрпризи від завідувача кафедри обліку і правового забезпечення АПВ, кандидата економічних наук, доцента Бруханського Руслана Феоктистовича.

Прийдіть на ярмарок! Зробіть свій внесок у перемогу!