» » Талановиті люди ТНЕУ - учасники фестивалю «Цвіт вишиванки»

Талановиті люди ТНЕУ - учасники фестивалю «Цвіт вишиванки»

Дата: 28-08-2014, 14:50 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Нещодавно у Тернополі відбувся Всеукраїнський фестиваль вишивки та костюма «Цвіт вишиванки». Надзвичайно приємно, що на цьому святі своїм чарівним співом дарували прекрасний настрій усім тернополянам та гостям міста учасники творчих колективів Тернопільського національного економічного університету, а саме: солістка гурту «Струни серця» Тетяна Шарган, солістки гурту «Краплинки» Роксолана Залізняк, Анастасія Джуровська, солістка гурту «Елегія» Надія Дерев’яна, Тетяна Івасенко та заслужений працівник культури України Світлана Сорочинська.

Дійсно, наша нація – найталановитіша в світі, а Тернопільський національний економічний університет вносить і вноситиме свою лепту у розвиток духовності нашої невмирущої і прекрасної неньки України.