» » Магістр ТНЕУ - студентський Президент України!

Магістр ТНЕУ - студентський Президент України!

Дата: 26-08-2014, 12:17 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Двадцять шостого серпня на узбережжі Чорного моря відбувся фінал фестивалю  "Студентська республіка - 2014". Даний всеукраїнський проект покликаний сприяти зміцненню громадянського суспільства через розвиток культури громадської участі та демократичних цінностей молоді.

У рамках заходу обирали студентського Президента України 2014 року. В ході голосування 255 із 600 голосів набрав студент 5 курсу факультету банківського бізнесу Тернопільського національного економічного університету, лідер тернопільської команди Василь Томчишин.

Колектив ТНЕУ вітає свого талановитого студента із вагомим суспільним визнанням. Нехай небо буде високим і чистим, життєва дорога широкою та світлою, а творче натхнення й удача злетів супроводжують усюди, додаючи нових сил та наснаги.