» » У липні оприлюднено міжнародний рейтинг університетів світу Webometrics Ranking of World's Universities

Дата: 11-08-2014, 10:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У липні 2014 року було опубліковано міжнародний рейтинг університетів світу Webometrics Ranking of World's Universities.

Тернопільський національний економічний університет займає 53 місце в національному рейтингу серед 299 вишів. На континентальному рівні ТНЕУ - 1298 серед 5837 європейських університетів, а серед майже 12 тисяч вищих навчальних закладів світу Тернопільський національний економічний університет ранжовано на 5547 місці.

Webometrics Ranking of World's Universities – один з найбільш авторитетних рейтингів у міжнародному освітньому середовищі, який ґрунтується на аналізі офіційних веб-сайтів навчальних закладів. Розробниками рейтингу (компанія Cybermetrics Lab, Іспанія) враховується кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту вищого навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів, іншими словами, змістовна та інформаційна активність сайту навчального закладу.